Hakkımızda

Sarı Dental, kuruluşundan bu yana diş sarf malzemelerinin satışını, üretimini, ihracatını ve ithalatını yapmaktadır. 2005 yılında İstanbul'da kurulmuştur. CrownAlloy markası altında dental amalgam dolgu malzemesi ve dental kompozit dolgu malzemesi gibi birçok malzemenin üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Yurtiçi satışlarımızın yanı sıra 5'ten fazla ülkeye diş sarf malzemeleri ihracatı yapmaktadır.

Sarı Dental'in başarısının arkasında müşteri odaklı ve verimlilik odaklı bir yönetim anlayışı vardır. Bu yaklaşım sadece maddi kazanımlarla değil, tüm toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal vatandaşlık bilinciyle gelişir. Kalite anlayışımızı ISO 13485 ve CE belgeleri ile tescillemiş bulunmaktayız. Bu kapsamda satışını yaptığımız tüm ürünlerin diş hekimlerimiz için akla gelen ilk markalar olmasını sağlamak hedeflerimiz arasındadır.

Sarı Dental, diş sektöründe;

  • Fark Yaratmak,
  • Yurt içi ve yurt dışında doğru teknolojileri araştırmak, bulmak ve kullanmak
  • Teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlamak
  • Sürüş değişikliği

Kaliteli üretim yapan, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutan bir firmadır. Ürün, hizmet ve ticaretinin her alanında örnek olmayı hedeflemektedir.